Clubs

Dames

ALLES VAN DE SOKKE BOEMERANG GLADWEG  
secr. A. Wibbels secr. H. Oonk  secr. D. Lageschaar      
tel. 562122 tel. 521168  tel. 519789   
wibbels.sr@Hotmail.com de.oonkies@hotmail.com dirry_lageschaar@hotmail.com  
       
       
HOLT OE KREGGEL NOO EFKES PROBEER'N STELT GEEN MOER VOOR TOT ONS PLEZIER
secr. B. Hendriksen secr. F. Bijker secr. T. Rooks secr. T. Hijink
tel. 518449 tel. 516010 tel. 516025 tel.520629
gerrithendriksen@planet.nl bertenfof@hotmail.com trooks@planet.nl theahijink@gmail.com
       
       
VAL UMME (D) 'T WIESKAMP (D) OET ALLE HEUKE GEZELLIG EVEN KEGELEN. ( D+H.) 
secr. C. Nijmolen secr. T. Konings secr. J. Onderdijk secr. M. Tervoert
tel . 517088 tel. 517967 tel. 564349 tel. 0621907682
cnijmolen@hotmail.com fhkonings@lijbrandt.nl jokeonderdijk@hotmail.com secretariaat@kegelclubgek.nl

 

Heren

ACHT OM DE LANGE VAL UMME ( H ) GEZELLIG EVEN KEGELEN. (D+H )  
secr. T. Voerman secr. C. Nijmolen. secr. M. Tervoert  
tel. 521747 tel. 517088 tel. 0621907682  
a.m.voerman@planet.nl cnijmolen@hotmail.com secretariaat@kegelclubgek.nl  
       
       
DE EENDRACHT  JANNAO O.N.A   
secr. S. Tervoert  secr. P. Moester secr. J. Vervelde   
tel.0543-840977  tel. 514761  tel. 512251   
s_tervoert@hotmail.com p.moester@hetnet.nl janvervelde@hetnet.nl  
       
       
VICTORIA (H) VRIENDENKRING DE VRIJHEID 'T WIESKAMP (H)
secr. P. Venekamp secr. F. Huijskes secr. H. Otten secr. Erwin Grevink
tel . 520317 tel. 513674 tel. 515873 tel. 840716
roelievenekamp@hetnet.nl freddyhuijskes@gmail.com h.otten84@upcmail.nl e.grevink@lijbrandt.nl

 

Interesse in de kegelsport of een club, schroom niet om contact op te nemen met één van bovenstaande clubs. Of voor meer informatie kunt U bellen met één van de WKB bestuursleden.

Copyright W.K.B. Winterswijk © . All Rights Reserved